Mam na imie Sylwia i oto mój blog. Zawsze byłam osoba wierzącą, ale to właśnie w Medjugorje w 2001 roku, moje serce otworzyło się bardziej. Od tamtego czasu moje życie nabrało innego sensu, wymiaru... Poczułam w sposób wyjątkowy miłość Boga i opiekę Matki Boskiej. Przez te wszystkie lata, od wtedy do dziś, mniej lub bardziej czułam bliskość Boga. Dziś na nowo czuję Jego głód i tęsknotę za Nim. Dlatego właśnie, pragnę dzielić się miłośćią. Blog nosi tytuł MOC MODLITWY i jak sama nazwa wskazuje utworzyłam go w celu przekazywania sobie modlitw. Każdy z nas ma modlitwy dla nas szczególne i wyjątkowe. Czasem chcielibyśmy sie nimi podzielić ale nie wiemy jak... Na tym blogu możemy dzielić sie naszymi modlitwami, świadectwami, łaskami jakimi dzięki modlitwom otrzymaliśmy, a także wspólnie modlić sie w intencjach składanych przez użytkowników. Zachęcam do otworzenia się i dzielenia tym co w nas dobre............
| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
O autorze
Tagi
poniedziałek, 05 stycznia 2015Drogie dzieci! Jestem tutaj pomiędzy wami jako Matka, która pragnie pomóc wam poznać prawdę. Gdy żyłam waszym życiem na ziemi, miałam poznanie prawdy i dzięki temu tylko cząstkę Raju na ziemi. Dlatego pragnę tego dla was, swoich dzieci. Ojciec Niebieski pragnie czystych serc napełnionych poznaniem prawdy. Pragnie, byście miłowali tych wszystkich, których spotykacie, ponieważ i ja miłuję swojego Syna we wszystkich was. To jest początek poznania prawdy. Proponuje się wam wiele fałszywych prawd. Przezwyciężycie je sercem oczyszczonym postem, modlitwą, pokutą i Ewangelią. To jest jedyna prawda i to jest prawda, którą zostawił wam mój Syn. Nie trzeba tego wiele roztrząsać. Wymaga się od was, tak jak i ja czyniłam, byście miłowali i dawali. Dzieci moje, jeśli miłujecie, wasze serce będzie domem mojego Syna i moim, a słowa mojego Syna poprowadzą was w waszym życiu. Dzieci moje, posłużę się wami, apostołami miłości, by pomóc wszystkim swoim dzieciom poznać prawdę. Dzieci moje, zawsze modliłam się za Kościół mojego Syna, i o to samo proszę was. Módlcie się, by wasi pasterze zajaśnieli miłością mojego Syna. Dziękuję wam." 

Mirjana during an apparition
 
Drogie dzieci! Dzisiaj również niosę wam swego Syna Jezusa na ręku i proszę Go o pokój dla was i pokój pośród was. Módlcie się i adorujcie mego Syna, aby do waszych serc weszły Jego pokój i radość. Modlę się z wami, abyście byli bardziej otwarci na modlitwę. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. 

Marija during an apparition

 

W czasie ostatniego codziennego objawienia w dniu 12 września 1998 r. Matka Boża powiedziała Jakovowi Čolo, że będzie miał objawienia raz w roku w dniu Bożego Narodzenia – 25 grudnia. Tak też było w tym roku. Objawienie rozpoczęło się o 14:40 i trwało 8 minut. Następnie Jakov przekazał orędzie:
Drogie dzieci! Dziś w tym dniu łaski, pragnę, by każde serce stało się stajenką betlejemską, w której narodził się Zbawiciel Świata. Jestem waszą Matką, która was nieskończenie kocha i troszczy się o każdego z was. Dlatego, dzieci moje, zawierzcie się Matce, aby mogła każde serce i każde życie złożyć przed Dzieciątkiem Jezus, bo jedynie tak, dzieci moje, wasze serca będą świadkami codziennego Bożego Narodzenia w was. Pozwólcie Bogu, aby oświecił wasze życie światłością i wasze serca radością, abyście mogli codziennie rozjaśniać drogę i być przykładem prawdziwej radości dla innych, którzy żyją w ciemności i nie są otwarci na Boga i Jego łaski. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. 
141225aDrogie dzieci! Zapamiętajcie, mówię wam, miłość zwycięży. Wiem, że wielu z was traci nadzieję widząc wokół siebie cierpienie, ból, zazdrość, zawiść... Ale ja jestem waszą Matką. Jestem w Królestwie lecz również tutaj z wami. Mój Syn ponownie posyła mnie, abym wam pomogła. Dlatego więc nie traćcie nadziei, lecz naśladujcie mnie, gdyż zwycięstwo mojego serca jest w imieniu Bożym. Mój umiłowany Syn myśli o was tak jak zawsze myślał. Wierzcie Jemu i żyjcie Nim. On jest życiem świata. Moje dzieci, życie moim Synem oznacza życie Ewangelią. To nie jest łatwe. To oznacza miłość, wybaczenie i ofiarę. To oczyszcza i otwiera Królestwa. Pomoże wam szczera modlitwa, która nie zawiera się w słowach, lecz jest sercem wypowiadana. Podobnie jak post, który oznacza miłość, wybaczenie i ofiarę. Dlatego więc nie traćcie nadziei, lecz naśladujcie mnie. Ponownie proszę was byście modlili się za swoich pasterzy, by zawsze wpatrywali się w mojego Syna, który był pierwszym Pasterzem świata i którego Rodzina była całym światem. Dziękuję wam. 

Mirjana during an apparition


 
czwartek, 27 listopada 2014Drogie dzieci! Dziś, w szczególny sposób wzywam was do modlitwy. Dziatki, módlcie się, abyście zrozumieli kim jesteście i dokąd powinniście iść. Nieście dobrą nowinę bądźcie ludźmi nadziei. Bądźcie miłością dla tych wszystkich, którzy są bez miłości. Dziatki, wszystkim będziecie i [wszystko] zrealizujecie jedynie jeśli się modlicie i będziecie otwarci na wolę Bożą, na Boga, który was pragnie prowadzić ku życiu wiecznemu. Jestem z wami i codziennie oręduję za wami przed moim Synem Jezusem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. 

Marija during an apparition

poniedziałek, 24 listopada 2014

2014/11/24 05:40:46

Witam. Proszę was drodzy Bracia i Siostry o modlitwę w intencji mojej przyjaciółki Kariny, od lat cierpi na śmiertelną chorobę (rak), jest matką samotnie wychowującą swojego syna. Na koniec mam jeszcze skromną prośbę o modlitwę w mojej intencji, o czystość i szczerość mojego serca i duszy. 
Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swo­je od­da­je za przy­jaciół swoich.
Zbigniew
sobota, 22 listopada 2014

 

ŚWIĘTA FILOMENA

  Bł. Paulina Jaricot, założycielka stowarzyszenia żywego różańca, powiedziała: „Słyszałam jak demony mówiły podczas egzorcyzmu: <<Dziewica i Męczennica, święta Filomena, jest naszym przeklętym wrogiem. Nabożeństwo do niej jest nową straszną bronią przeciw piekłu.>>” 

Święta Filomena poniosła śmierć męczeńską w 302 r. w Rzymie, za panowania cesarza Dioklecjana. Pochodziła z greckiej rodziny arystokratycznej. Małżeństwo jej rodziców długo było bezdzietne; ostatecznie ich lekarz, który był chrześcijaninem, sugerował, żeby modlili się do chrześcijańskiego Boga. Filomena urodziła się ok. 289 r. Po jej urodzeniu rodzice przyjęli chrzest.

Męczeńska śmierć

Od najmłodszych lat Filomena poświęciła swoje dziewictwo Panu Bogu, a jej serce pałało coraz większą i większą miłością do Niebiańskiego Oblubieńca. Jej jedynym życzeniem było żyć tylko dla Niego, ale o jej rękę starał się sam cesarz rzymski Dioklecjan. Kiedy Filomena odmawiała mu z racji wyznawanej wiary chrześcijańskiej, została przez cesarza uwięziona, torturowana, a następnie umarła w okrutnych męczarniach. Jej tortury miały być zapłatą dla niej za okazaną cesarzowi wzgardę. Początkowo Dioklecjan postanowił skazać ją na taką samą karę na jaką Poncjusz Piłat skazał Pana Jezusa. Filomena została więc skazana na biczowanie. Kiedy jednak nie zmarła, ale nawet w cudowny sposób została wyleczona z ran, Dioklecjan postanowił wrzucić ją do Tybru, przywiązaną do kotwicy. Jednak aniołowie, w cudowny sposób, wydobyli ją z rzeki, tak, że i tym razem Filomena nie poniosła śmierci, ale została uznana za czarownicę. Następnie usiłowano pozbawić ją życia strzelając do niej z łuku, ale kiedy i to się nie udawało, Dioklecjan,, który osobiście był świadkiem egzekucji, polecił, aby Filomenę przebić strzałami rozpalonymi w ogniu, ponieważ sądził, że czarownica nie ma władzy nad ogniem. Jednak strzały kierowane w dziewczynę zmieniały kierunek i ze zdwojoną siłą godziły w łuczników. Groza i przerażenie opanowały świadków tych wydarzeń, wielu z nich skłonnych było nawet do przyjęcia religii chrześcijańskiej. Ostatecznie egzekucji dokonano przez ścięcie głowy.

Relikwie Św. Filomeny

Po 1500 latach zapomnienia w katakumbach, św. Pryscylli przy Via Salaria Nova drogocenne relikwie Świętej Filomeny, Dziewicy i Męczennicy, zostały odkryte 24 maja l802 roku, w dniu święta Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych. Na grobowcu widniał napis LUMENIA PAX CUM, co oznacza „Pokój tobie Filomeno”, albo „Pokój tobie ukochana.” Na grobowcu wyryte były ponadto: kotwica, dwie strzały, włócznia, gałązka palmy i kwiat lilii, symbolizujące śmierć przez utopienie, męczeństwo, palmę zwycięstwa i symbol dziewictwa. W 35 lat po odkryciu relikwii ta młoda grecka księżniczka wyniesiona została na ołtarze i ogłoszona Cudotwórczynią XIX w., bo tak liczne i uderzające były cuda uzyskane dzięki jej potężnemu wstawiennictwu. W różnych krajach zaczęto wznosić kaplice pod jej wezwaniem, fundować ołtarze i figury.

Święta Filomena posiada moc wspomagania nas we wszystkich potrzebach, cielesnych i duchowych. Zwracajmy się więc do niej z wielką ufnością, miłością i wiarą, ona jest bowiem „ukochaną córką” Jezusa i Maryi, córką, której niczego się nie odmawia. Dzień jej wspomnienia wyznaczono na 11 sierpnia. Papież bł. Pius IX nadal jej wspaniały tytuł: „Patronka Dzieci Maryi.” Papież Leon XIII podniósł Bractwo Świętej Filomeny do rangi Arcybractwa i zatwierdził „sznur Świętej Filomeny”, nadając specjalne przywileje i odpusty wszystkim, którzy go noszą. Papież św. Pius X podniósł Arcybractwo Świętej Filomeny do rangi Powszechnego Arcybractwa i mianował Świętego Jana Vianney jego patronem.

Wezwanie do niej to: „Święta Filomeno, Patronko Dzieci Maryi, módl się za nami!”

Święta Filomena ma wielką moc u Boga. Jej dziewictwo i gotowość objęcia bohaterskiego męczeństwa uczyniły ją tak miłą Bogu, ze nigdy nie odmówi jej niczego, o co Go poprosi. Święty Jan Vianney zawsze powtarzał, „Filomena jest wielką Świętą.” Papież Leon XII mówił: „Miejcie pełne zaufanie do tej wielkiej Świętej. Uzyska dla was wszystko, o co poprosicie.” Bł. Paulina Jaricot, założycielka stowarzyszenia żywego różańca, powiedziała: „Słyszałam jak demony mówiły podczas egzorcyzmu: <<Dziewica i Męczennica, święta Filomena, jest naszym przeklętym wrogiem. Nabożeństwo do niej jest nową straszną bronią przeciw piekłu.>>”

 

MODLITWA DO ŚW FILOMENY

 Święta Filomeno, Dziewico i Męczennico, którą Bóg tyloma cudami wsławia, którą Namiestnik Jezusa Chrystusa mianował Protektorką Żywego Różańca i Dzieci Maryi, pokaż nam coraz wyraźniej z niebiańskich wysokości, że głos tak święty jak twój musi być wysłuchany i że mamy prawo liczyć na twoją pomoc. Wystaraj się dla nas o łaskę wierności Jezusowi Chrystusowi, aż do śmierci. Amen. 

LITANIA DO ŚW FILOMENY UŁOŻONA PRZEZ ŚW JANA VIANNEY'A

 Boże, zmiłuj się nad nami,

Chryste, zmiłuj się nad nami,

Boże zmiłuj się nad nami,

Chryste, usłysz nas,

Ojcze z Nieba Boże, zmiłuj się nad nami,

Synu, Odkupicielu świata Boże, zmiłuj się nad nami,

Duchu Święty Boże, zmiłuj się nad nami,

Święta Trójco Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami,

Święta Filomeno, módl się za nami,

Święta Filomeno, z chwilą poczęcia łaskami napełniona, módl się za nami,

Święta Filomeno, wierna naśladowczyni Maryi, módl się za nami,

Święta Filomeno, wzorze dziewic, módl się za nami,

Święta Filomeno, Świątynio doskonałej wiary, módl się za nami,

Święta Filomeno, ożywiona zapałem do Chwały Bożej, módl się za nami,

Święta. Filomeno, Ofiaro miłości Chrystusa, módl się za nami,

Święta Filomeno, Przykładzie siły i wytrwałości, módl się za nami,

Święta Filomeno, niezwyciężona siło czystości, módl się za nami,

Święta Filomeno, Zwierciadło heroicznej cnotliwości, módl się za nami,

Święta Filomeno, wytrwała i nieustraszona w męczarniach, módl się za nami,

Święta Filomeno, jak Twój Niebiański Oblubieniec biczowana, módl się za nami,

Święta Filomeno, gradem strzał przebita, módl się za nami,

Święta Filomeno, skuta łańcuchami, przez Matkę Najświętsza pocieszana, módl się za nami,

Święta Filomeno, w więzieniu cudownie uzdrowiona, módl się za nami,

Święta Filomeno, w czasie tortur przez aniołów wspierana, módl się za nami,

Święta Filomeno, która wybrałaś mękę i śmierć nad wspaniałości tronu królewskiego, módl się za nami,

Święta Filomeno, która nawróciłaś świadków swego męczeństwa, módl się za nami,

Święta Filomeno, która znosiłaś furię swoich oprawców, módl się za nami,

Święta Filomeno, Opiekunko niewinnych, módl się za nami,

Święta Filomeno, Patronko młodzieży, módl się za nami,

Święta Filomeno, Ucieczko nieszczęśliwych, módl się za nami,

Święta Filomeno, Zdrowie chorych i słabych, módl się za nami,

Święta Filomeno, nowe Światło Kościoła Walczącego, módl się za nami,

Święta Filomeno, która zwalczasz bezbożność świata, módl się za nami,

Święta Filomeno, która przywracasz wiarę i dajesz odwagę jej wyznawania, módl się za nami,

Święta Filomeno, której imię sławione jest w niebie, a straszne dla piekieł. módl się za nami,

Święta Filomeno, wspaniałymi cudami sławiona, módl się za nami,

Święta Filomeno, mocą Bożą wzmocniona, módl się za nami,

Święta Filomeno, panująca w chwale, módl się za nami,

Święta Filomeno, patronko Dzieci Maryi, módl się za nami,

Święta Filomeno, patronko Żywego Różańca, módl się za nami,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zachowaj nas Panie.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Módl się za nami Sw. Filomeno,

W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Błagamy Cię, Panie, przez wstawiennictwo Świętej Filomeny, Dziewicy i Męczennicy, zawsze Ci miłej przez jej nieskalaną czystość i praktykowanie wszelkich cnot, przebacz nam grzechy nasze i udziel nam łask nam potrzebnych (nazwij łaskę, której specjalnie potrzebujesz). Amen.

 NOWENNA DO ŚW FILOMENY

O Święta Filomeno, sławiona Dziewico i Męczennico, Cudotwórczyni naszych czasowi wyjednaj dla mnie czystość ciała i duszy, czystość serca i pragnień, czystość myśli i uczuć. Przez Twą cierpliwość w wielu cierpieniach wyjednaj dla mnie poddanie się wszystkim doświadczeniom, jakie Bóg zechce na zesłać.

Jak Ty cudownie uratowałaś się z wód Tybru, w który wrzucono cię na rozkaz twego prześladowcy, tak daj mi przejść przez wody udręki bez szkody dla mej duszy. Poza tymi łaskami wyjednaj dla mnie, wierna oblubienico Jezusa, szczególną łaskę, którą ci w tej chwili polecam. O czysta Dziewico i święta Męczennico, bądź łaskawa spojrzeć z Nieba ze współczuciem na twego oddanego sługę, pociesz mnie w strapieniu, wspomóż w niebezpieczeństwie, a szczególnie przyjdź mi z pomocą w godzinę śmierci. Opiekuj się Kościołem Bożym, módl się o jego wywyższenie i pomyślność, wzrost wiary, za Ojca Świętego, za kapłanów, za wytrwałość wiernych, za nawrócenie się grzeszników, ulgę dla dusz w czyśćcu, szczególnie tych dla mnie drogich. O wielka Święta, której triumf obchodzimy na ziemi, wstaw się za mną, abym mógł kiedyś ujrzeć koronę chwały twojej w niebie i wiecznie błogosławić Tego, który tak szczodrze wynagradza na wieczność za cierpienie przeżyte w Jego Miłości w czasie naszego krótkiego życia. Amen.

 MODLITWA

O przeczysta Dziewico, wspaniała Męczennico, Święta Filomeno, którą Bóg w swojej wszechmocy objawił światu w tych nieszczęsnych czasach, aby ożywić wiarę, wesprzeć nadzieję i rozniecić miłość w chrześcijańskich duszach, spójrz na mnie leżącego u stóp twoich.

Bądź łaskawa, Dziewico pełna dobroci, przyjąć moje pokorne modlitwy i uzyskaj dla mnie tę czystość, dla której wzgardziłaś najbardziej kuszącymi rozkoszami świata; moc duszy, która pozwoliła ci oprzeć się najstraszniejszym atakom; i tę żarliwą miłość Pana naszego Jezusa Chrystusa, którejnajokropniejsze męczarnie nie mogły w tobie ugasić. Daj, abym przepasany twym sznurem i naśladując cię w tym życiu mógł kiedyś być z tobą w Niebie ukoronowany. Amen.

K. Módl się za nami święta Filomeno.

W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Módlmy się: Błagamy Cię, Panie, bacz nam nasze grzechy poprzez wstawiennictwo Świętej Filomeny, Dziewicy i Męczennicy, która starała się Tobie przypodobać przez swoją nieskazitelną czystość i doskonałą praktykę cnót. Amen.

PRZEZ ZWALCZANIE POKUS DO ZWYCIĘSTWA!

O Boże, któryś przez zasługi błogosławionej Filomeny, Dziewicy i Męczennicy, w swoim miłosierdziu łaskawie dał nam przykład jej męczeństwa dla wzmocnienia i utwierdzenia nas w wierze, chroń nas, aby pokusy nigdy nie rozdzieliły nas z Tobą, błagamy Cię, Panie, przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen. 

MODLITWA PRZECIW WPŁYWOM DÓBR ZIEMSKICH

 O Święta Filomeno, wierna Dziewico i wspaniała Męczennico, która tak odważnie przedłożyłaś niewidzialne dobra świętej wieczności ponad widoczne dobra tego świata, uzyskaj dla nas żywą wiarę i płomiennym miłosierdziem twoim spraw, by nasza pobożność zawsze wzrastała, abyśmy wiernie mogli służyć Panu Jezusowi przez całe nasze życie, a po śmierci zasłużyli na szczęście oglądania Jego Oblicza w życiu wiecznym. Amen.

 MODLITWA O DOSKONALENIE CNOTY

 O cudowna Dziewico, której chwałę Bóg ku swej radości uczynił znaną przez poszczególne cuda, zwracamy się do ciebie i oddajemy się tobie ze szczególnym zaufaniem. Prosimy, uzyskaj dla nas łaskę, abyśmy poprzez twój przykład mogli odważnie walczyć przeciwko wszystkiemu, co jest w sprzeczności z panowaniem Jezusa Chrystusa w naszych sercach, abyśmy mogli ofiarować nasze dusze w cnocie jak twoja, a zwłaszcza z anielska czystością, która uczyniła ciebie doskonałym wzorem, i tak rozpaleni w miłości Jezusa prowadzeni byli drogą, którą nam wyznaczył, abyśmy do końca mogli iść i osiągnąć wieczne szczęście, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje, Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, teraz i na wieki wieków. Amen. 

MODLITWA O CZYSTOŚĆ

O wspaniała Święta Filomeno, która ożywiona palącym się płomieniem miłości Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela, lśnisz w Kościele świętym wspaniałością doskonałego dziewictwa poprzez przebyte heroiczne cierpienia, uzyskaj dla nas u twego Niebiańskiego Oblubieńca łaski utrzymujące najświętsze, nieskalanej czystości, wartości bezcennych skarbów niewinności, abyśmy za twoim przykładem podążać mogli Jego śladami w ciągu całego naszego życia na ziemi, a po śmierci razem z tobą mogli radować się w Jego chwale przez całą wieczność. Święta Filomeno, szczęśliwa Dziewico, adorowana we wspaniałej niewinności i pięknie przybrana w purpurę męczeństwa, wyjednaj dla nas łaski, abyśmy poznali znaczenie cierpienia, jak cierpieć, jak się poświęcać, a wszystko w wierności i podporządkowaniu się Bogu aż do śmierci, abyśmy zasłużyli na przebywanie w jasności Jego Oblicza w wieczystym Raju. Amen.

 MODLITWA O POMOC W POTRZEBIE

Wierna Dziewico, sławiona Męczennico, za pośrednictwem której dokonało się wiele cudów na rzecz biednych i cierpiących, miej litość nade mną. ty, która znasz ogrom i różnorodność moich potrzeb, zwróć uwagę na mnie klęczącego u twych stóp, pełnego nędzy i nadziei, błagającego cię o litość. O wielka Święta, łaskawie usłysz mnie i racz uzyskać u Boga miłosierne wysłuchanie za twoim pośrednictwem wszystkich moich próśb, które teraz do ciebie zanoszę... Jestem całkowicie przekonany, że przez twoje zasługi: zniesioną pogardę, lekceważenie, cierpienia i twoją męczeńską śmierć, które zjednoczyły ciebie z Męką i Śmiercią twego Oblubieńca, otrzymam łaski, o które błagam ciebie i w radości serca mego dzięki składać będę Bogu, który uwielbiony przez wszystkich świętych panuje w miłosierdziu swoim teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

 WEZWANIA DO ŚWIĘTEJ FILOMENY

 Bądź pozdrowiona Filomeno, anielskie Dziecię Niebios!

Bądź pozdrowiona Filomeno, perło Świętych Dziewic!

Bądź pozdrowiona Filomeno, różo oczyszczona własną krwią!

Bądź pozdrowiona Filomeno, kwiecie Męczennic, zapachu perfum Niebios!

Bądź pozdrowiona Filomeno, wzorze wiary i nadziei!

Bądź pozdrowiona Filomeno, której dobroć przyciąga wszystkie serca!

Bądź pozdrowiona Filomeno, przybądź z ciemności katakumb, by oczyścić dusze nasze!

Bądź pozdrowiona Filomeno, pełna pomocy pośredniczko cudownych wydarzeń!

Bądź pozdrowiona Filomeno, która modlisz się za nas do Jezusa i Maryi!

Chwała, miłość, honor i Błogosławieństwo Bogu Ojcu, który wyróżnił ciebie,

Bogu Synowi, który wybrał Ciebie na swoją Oblubienicę,

Bogu Duchowi Świętemu, który prowadził i uświęcił ciebie,

Maryi Twojej Matce, która ciebie jako córkę swoją ponad wszystkie wywyższyła,

Błogosławiona przez aniołów, którzy ciebie osłaniali,

Pokój i wieczne błogosławieństwo wszystkim, którzy czczą, miłują i wzywają ciebie. Amen.

Święta Filomeno, przesławna Dziewico i Męczenniczko, która dla Jezusa Chrystusa, obrony wiary i cnót chrześcijańskich przelałaś krew oddałaś swe życie, uproś mi łaskę głębokiej wiary, miłości i wierności Jezusowi i Maryi. Pocieszaj mnie w utrapieniach, ratuj w niebezpieczeństwach i przyjdź mi z pomocą w chwili prób i doświadczeń, a szczególnie w godzinie śmierci. Amen.

 

środa, 12 listopada 2014

2014/11/11 23:03:42

Witam. Długo się nie odzywałam bo i chęci do życia zabrakło. Pisałam o moim mężu i kobiecie która jest między nami otóż ..... mąż mój wyprowadził się od lipca z domu i zamieszkał z "PANIĄ". " PANI" kilka dni temu skończyła 20 lat,czyli śmiało mogłaby być Jego córką.- nasza ma 4,5 roku. Nie ukrywają się. We wrześniu zamieścili na facebook wspólne zdjęcia z kilkudniowych wakacji na których np. "PANI" całuje mojego męża w czółko. ... Może niektórzy powiedzą że,... ale ja kocham mojego męża. Wiem że każdy może zrobić coś głupiego,popełnić jakiś błąd - bo jesteśmy tylko słabymi ludżmi. Trzeba wybaczać-mam tego świadomość. Miłość i rodzina są najważniejsze. Dlatego proszę o modlitwę. Odmówiłam nowennę pompejańską,modlę się do św. Michała Archanioła o uwolnienie mojego męża od mocy szatana. Proszę o wsparcie duchowe, o modlitwę. 
Wybaczyłam im. 
Błagam o pomoc,o modlitwę. 
Mąż mój złożył pozew rozwodowy.
Magda

2014/11/12 08:58:04

Święty Judo Tadeuszu, Święta Rito, błagam Was o Wasze wstawiennictwo przed Najświętszym Obliczem naszego Pana Jezusa Chrystusa, prosząc o pomoc w mojej beznadziejnej sytuacji, pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa. Proszę uproście dla mnie dary Duch Świętego, abym wiedział co mam czynić i jak rozmawiać z moją żona, proszę także o Wasze wstawiennictwo w intencji nawrócenia mojej żony i mężczyzny, który zaistniał w jej życiu i niszczy nasze małżeństwo.

Grzegorz

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22