Mam na imie Sylwia i oto mój blog. Zawsze byłam osoba wierzącą, ale to właśnie w Medjugorje w 2001 roku, moje serce otworzyło się bardziej. Od tamtego czasu moje życie nabrało innego sensu, wymiaru... Poczułam w sposób wyjątkowy miłość Boga i opiekę Matki Boskiej. Przez te wszystkie lata, od wtedy do dziś, mniej lub bardziej czułam bliskość Boga. Dziś na nowo czuję Jego głód i tęsknotę za Nim. Dlatego właśnie, pragnę dzielić się miłośćią. Blog nosi tytuł MOC MODLITWY i jak sama nazwa wskazuje utworzyłam go w celu przekazywania sobie modlitw. Każdy z nas ma modlitwy dla nas szczególne i wyjątkowe. Czasem chcielibyśmy sie nimi podzielić ale nie wiemy jak... Na tym blogu możemy dzielić sie naszymi modlitwami, świadectwami, łaskami jakimi dzięki modlitwom otrzymaliśmy, a także wspólnie modlić sie w intencjach składanych przez użytkowników. Zachęcam do otworzenia się i dzielenia tym co w nas dobre............
Blog > Komentarze do wpisu

Ostatnie Orędzie iz Medziugorje, 2. wrzesień 2013r. [O] - Orędzie dla MirjanyDrogie dzieci. Kocham was wszystkie. Wy wszyscy, wszystkie moje dzieci, wy wszyscy jesteście w moim sercu. Wszystkich was darzę moją macierzyńską miłością i wszystkich was pragnę doprowadzić do poznania Bożej radości. Dlatego was przyzywam. Potrzebuję pokornych apostołów, którzy otwartym sercem będą przyjmować słowo Boże i pomagać innym, aby przez słowo Boże pojęli sens swojego życia. Abyście jednak, moje dzieci, mogli to czynić musicie przez modlitwę i post nauczyć się słuchać sercem i nauczyć się uniżać. Musicie nauczyć się odrzucać od siebie wszystko to, co was oddala od słowa Bożego i tęsknić jedynie za tym co was do niego przybliża. Nie lękajcie się. Ja jestem tu. Nie jesteście sami. Proszę Ducha Świętego, aby was odnowił i umocnił. Proszę Ducha Świętego, abyście i wy zdrowieli kiedy pomagacie zdrowieć innym. Proszę Go, abyście przez Ducha byli dziećmi Bożymi i moimi apostołami. 

Matka Boża z wielką troską powiedziała:

Przez wzgląd na Jezusa, przez wzgląd na mojego Syna, kochajcie tych, których On powołał i pragnijcie błogosławieństwa tylko z tych rąk, które On poświęcił. Nie pozwólcie, aby zapanowało zło. Ponownie powtarzam: moje Serce zatryumfuje tylko przy udziale waszych pasterzy. Nie pozwólcie, aby zło oddzieliło was od waszych pasterzy. Dziękuję wam.

Mirjana during an apparition

środa, 11 września 2013, mocmodlitwy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Ika, *.dip0.t-ipconnect.de
2013/09/16 23:06:34
Wspaniala idea z tym blogiem :-)
Bardzo Ci dziekuje. Wczoraj poznalam Koronke Wyzwolenia. Ta modlitwa sprawia mi radosc i uspokaja.
Chcialabym "obdarowac" zagladajacych tutaj Koronka do Swietego Michala Archaniola i Chorow Anielskich, zwana rowniez Koronka Anielska. Ma wielka moc obronna przed zlem i Swiety Michal Archamiol obiecuje wielka pomoc w txm zyciu i szybkie wybawienie z czyscca dla odmawiajacych te Koronke i ich rodzin. Serdecznie pozdrawiam. Z Bogiem.
-
2013/09/17 09:52:01
Chwała Panu:) bardzo się ciesze że tak wielu z Was chętnie zaglądaj na mojego bloga. ma ona właśnie służyć innym. w całym zabieganiu warto zatrzymać sie czasem na chwilę i zastanowić nad tym co w życiu naprawdę ważne. Dziękuję Tobie za tę modlitwę do Mrchała Archanioła i Chórów Anielskich - na pewno dołączę ją na swoim blogu. Pozdrawiam, z Panem Bogiem!