Mam na imie Sylwia i oto mój blog. Zawsze byłam osoba wierzącą, ale to właśnie w Medjugorje w 2001 roku, moje serce otworzyło się bardziej. Od tamtego czasu moje życie nabrało innego sensu, wymiaru... Poczułam w sposób wyjątkowy miłość Boga i opiekę Matki Boskiej. Przez te wszystkie lata, od wtedy do dziś, mniej lub bardziej czułam bliskość Boga. Dziś na nowo czuję Jego głód i tęsknotę za Nim. Dlatego właśnie, pragnę dzielić się miłośćią. Blog nosi tytuł MOC MODLITWY i jak sama nazwa wskazuje utworzyłam go w celu przekazywania sobie modlitw. Każdy z nas ma modlitwy dla nas szczególne i wyjątkowe. Czasem chcielibyśmy sie nimi podzielić ale nie wiemy jak... Na tym blogu możemy dzielić sie naszymi modlitwami, świadectwami, łaskami jakimi dzięki modlitwom otrzymaliśmy, a także wspólnie modlić sie w intencjach składanych przez użytkowników. Zachęcam do otworzenia się i dzielenia tym co w nas dobre............
Blog > Komentarze do wpisu

Ojciec Józef Witko

O. Józef Witko OFM, franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego od kilkunastu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Znany w całej Polsce, a także za granicą rekolekcjonista jest autorem książek, m.in. "Obyś skutecznie mi błogosławił", "Pan jest z Tobą, dzielny wojowniku", "Uzdrawiająca moc Ducha Świętego".

Do Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej dołączył jakichś czas temu wieloletni misjonarz w Afryce, autor książki "Przyjmijcie Ducha Świętego. Jak wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego" o. Pacyfik Iwaszko OFM.

Każdego miesiąca msze święte z modlitwą o uzdrowienia w Polsce odprawiane są naprzemiennie przez o. Józefa Witko, o. Pacyfika Iwaszko oraz o. Teodora Knapczyka.

Ok. stu tysięcy osób każdego roku uczestniczy we mszach świętych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, czuwaniach i pielgrzymkach oraz rekolekcjach odprawianych przez Franciszkanów z Sekretariatu Ewangelizacji. Spotkania odbywają się w wielu kościołach Polski, m.in. w Częstochowie, Stalowej Woli, Zakopanym, Kętach, Rzeszowie, Tarnobrzegu, Ostrołęce, Kielcach, Sieradzu, Jeleniej Górze, a także zagranicą, m.in. w Stanach Zjednoczonych.

Kalendarz mszy odprawianych przez Franciszkanów z Sekretariatu Ewangelizacji możemy znaleźć w internecie, na stronie www.se.neteasy.pl.

Od 2011 ukazuje się kwartalnik "Wypłyń na głębię" , wydawany pod patronatem Sekretariatu Ewangelizacji Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie, w którym publikują artykuły Ojcowie Franciszkanie i osoby świeckie, współpracujące z Sekretariatem.

Kalendarz mszy odprawianych przez Franciszkanów z Sekretariatu Ewangelizacji możemy znaleźć w internecie, na stronie www.se.neteasy.pl.

- Cuda? Jakie znowu cuda! Ja tylko głoszę Słowo. Pomagam ludziom dotrzeć do Boga. To co się dzieje, to wyłącznie Jego dzieło - mówi ojciec Witko.

 

środa, 22 maja 2013, mocmodlitwy

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Stenia, *.warszawa.vectranet.pl
2015/01/16 19:59:27
Bylam na mszy uzdrawiajacej Ojca J.Witko 14.01.15r.Bardzo pilnie uczestniczylam wsluchujac sie w kazde slowo.Moja modlitwe ofiarowalam za bratanice o uwolnienie od nalogu.W momencie gdy o.Witko prosil Ducha Swietego o uzdrowienie z nalogu ja zaczelam sie chwiac i zataczac jak pijany iupadlam ciezko na lawke obok.Za jakis czas po wymienieniu przez o.Witko licznych chorob znowu powrocil on do uzaleznin a ja poraz kolejny zaczelam sie chwiac zataczajac sie to na lea to na prawa strone chcialam to przetrzymac i zeby nie upasc reka opieralam sie o sciane az wkoncu i tak opadlam ciezko na lawke i czulam sie polprzytomna po jakims czasie to minelo.Po zakonczeniu mszy gdy o.Witko polozyl reke na mojej glowie zatoczylam sie i kolezanka chwycila mnie i pomogla ustac.Ja bardzo prosilam w czasie tej mszy uzdrawiajacej Pana Jezusa aby za moim posrednictwem uzdrowil z nalogu ta osobe .Bede nadal uczestniczyc w tych mszach .Jntencji mam dosyc i prosb.Zwlaszcza ze nastapilo przechylenie w dobrym kierunku u osoby za ktora zlozylam intecje.Dziekuje za to Panu Jezusowi i za dar i sile o.Witko.

-
2015/01/19 21:23:32
Chwała Panu:)
-
Gość: pamara, 94.42.83.*
2015/02/04 11:30:48
Nasz Bóg jest niesamowity! Wielkie są jego dzieła. On tylko czeka na nasze otwarte serca. Jezu przymnóż nam WIARY.